رونی کلمن ایران را ترک کرد رونی کلمن درتهران

دانلود اهنگ جدید ایرانی 95 | سایت رادیو جوان دانلود موزیک
با ما در تلگرام همراه شوید
رادیو موزیک2016 MUSIC

رونی کلمن ایران را ترک کرد رونی کلمن درتهران

عکس های رونی کلمن در ایران تهران + فیلم رونی کلمن در تهران

با توجه به هجمه انتقادات نسبت به حضور بانوان در این دوره ها، تمامی برنامه های کلمن لغو شد تا رونی کلمن حتی برنامه ای برای آقایان هم نداشته باشد.

قهرمان پرورش اندام جهان هنگام ترک ایران کمتر از یک سوم مبلغ پیشنهادی اش را دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان بر روی حساب اینستاگرام خود پستی در خصوص حضور رونی کلمن در ایران منتشر کرد.

مازیار ناظمی در حساب اینستاگرام خود آورده است:”رونی کلمن را بی محاسبه آوردیم و با هیاهو هم ردش کردیم ولی یک نکته جالب داشت شبی که می خواست برگرده از هفده هزار دستمزدش فقط پنج هزارتا برداشت گفت من برنامه ای اجرا نکردم حق من همین قدر است”.

رونی کلمن قهرمان هشت دوره مسابقات پرورش اندام مستر المپیا چهارشنبه شب هفته گذشته برای برگزاری سه سمینار بدنسازی به ایران آمد اما مجوز برگزاری این سمینارها صادر نشد و کلمن بدون برگزاری سمینار و کلاس جمعه شب ایران را به مقصد کشورش ترک کرد.

 

رونی کلمن

رونی کلمن

 

بزرگ ترین بدنساز و قهرمان پرورش اندام دنیا .. رونی کلمن .. هفته گذشته به دعوت مؤسسه «پرشین سلام» و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به ایران آمد تا چند دوره آموزشی برای علاقه مندان و فعالان این رشته برگزار کند.

اما سفر غول بدنسازی آمریکایی آن قدر پرحاشیه شد که خیلی زود تصمیم به بازگشت به کشورش گرفت.

حاشیه ها از آنجا شروع شد که ابتدا یکی از خبرگزاری ها نوشت کلمن حامی جبهه النصره در سوریه بوده و حضور او در ایران عجیب به نظر می رسد.

این تمام ماجرا نبود تا اینکه گفته شد کلمن قرار است در این کلاس ها به خانم ها هم آموزش بدهد و این امر با اعتراض ها و واکنش های منفی زیادی در رسانه ها همراه شد.

با توجه به هجمه انتقادات نسبت به حضور بانوان در این دوره ها، تمامی برنامه های کلمن لغو شد تا او حتی برنامه ای برای آقایان هم نداشته باشد.

رونی کلمن در تهران

رونی کلمن در تهران

در همین حین برخی از کارشناسان و اهالی این رشته، به عنوان مخالفان کلمن، مدعی شدند حضور او در ایران صرفا از سوی شرکت مربوطه یک پروژه تجاری بوده که جنبه درآمدزایی دارد. برگزارکنندگان این دوره آموزشی برای ثبت نام علاقه مندان به حضور در کلاس کلمن، مبالغ خاصی را تعریف کرده بودند که از یک میلیون و ٨٠٠ هزار تا ٥٠٠ هزار تومان اعلام شده بود.

البته کار به جایی رسید که وزیر ورزش هم از حضور این ورزشکار آمریکایی انتقاد کرد و این سفر را تجاری دانست نه ورزشی.

گفته می شود فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در حالی همکاری های لازم را با مؤسسه پرشین سلام انجام داده که قرار بوده در قبال حضور کلمن در ایران، مبلغ ٢٠٠ میلیون تومان در ازای کسب درآمدها به این فدراسیون داده شود.

با این حال، روز جمعه در حالی از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام شد کلیه برنامه های رونی کلمن لغو شده که حضور او در ایران تنها به بهشت زهرا ختم شد؛ کلمن در اقدامی نمادین بر سر مزار شهدا رفت و ادای احترام کرد.

ناصر پورعلی فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، روز گذشته در پاسخ به این سؤال که دلایل لغو کلاس های آموزشی رونی کلمن در ایران چه بود، به ایسنا گفت: «فعلا چیزی نمی دانم. ما جلسه ای دراین باره داریم. بعد از آن جلسه است که می توانم بگویم چه دلایلی وجود داشت که رونی کلمن نتوانست در کلاس آموزشی تدریس کند».

او همچنین در واکنش به اینکه تکلیف پول کسانی که برای شرکت در این کلاس ها ثبت نام کرده بودند چه می شود، افزود: «فدراسیون بدنسازی فهرست ١٠٨نفره ای را از شرکتی که رونی کلمن را به ایران آورده بود، گرفته و طبق توافقات انجام شده، شرکت موظف است در ١٥ روز آینده همه پول ها را به کسانی که نام نویسی کرده اند، بازگرداند.

بنابر گفته مسئولان شرکت، این پول حدود ١٠٤ میلیون تومان می شود».حضور رونی کلمن، چهره سرشناس پرورش اندام آمریکا، در ایران سروصدای زیادی به پا کرد و پیش از این سفر، بسیاری تلاش می کردند تا حضور او را به نام خود بزنند، اما درست بعد از سفر، کسی مسئولیت این سفر را برعهده نگرفت و برخی نیز دراین میان از حضور این میهمان در ایران، ابراز بی اطلاعی کردند.

پخش آنلاین موزیک
کد پخش آنلاین این آهنگ برای وبلاگ ها
برچسب سایت
تاریخ ارسال : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
نظرات شما درباره این ترانه


نام شما :    

ایمیل شما :


رادیو جوان موزیک , سایتی برای دانلود اهنگهای جدید

دانلود اهنگ جدید ایرانی 95 | سایت رادیو جوان sitemap_index.xml
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید